Co się, k***a, dzieje?

dołącz do rejon media

Kiedy ludzie pytają mnie “Lily, dlaczego jesteś taka wściekła na to wszystko, co się dzieje?”, często nie wiem, co odpowiedzieć. Dla mnie wszystkie kłamstwa, niespójności, szyderstwa, z jakimi wprowadzają w życie najbardziej bezsensowną, idiotyczną politykę w historii ludzkości, są boleśnie oczywiste. Ale potem przypominam sobie, że bardzo niewielu z was kiedykolwiek się nad tym zastanawiało i – bądźmy szczerzy – większość z was nadal tego nie robi. Więc podsumuję to teraz w sposób łatwy do zrozumienia.

Kliknęliście na ten artykuł, ponieważ gdzieś w głębi duszy jest coś wewnątrz was, co próbuje się odezwać. Coś, co zrozumiało, że coś jest bardzo, bardzo ‘off’.

Nawet gdy nie zwracasz aktywnie uwagi, mogłeś słyszeć o młodych i pozornie zdrowych sportowcach mdlejących lub nawet mających ataki serca. Może słyszałeś o wszystkich ludziach, którzy – jak twierdzą media – umierają “nagle i niespodziewanie”. Być może słyszeliście o obozach kwarantanny w Australii, a może zadaliście sobie trud, by zbadać więcej na ten temat tylko po to, by uświadomić sobie, jak nieprzyjemnie podobne są te struktury do obiektów w najczarniejszych momentach naszej najnowszej historii. I może coś w twojej głowie lub w twoim wnętrzu mówi: “Te rzeczy już się nie sumują. Te rzeczy są złe. Dlaczego media nie informują o tym otwarcie i uczciwie?”, ale prawdopodobnie nie jesteście w stanie wskazać palcem, co to jest. Albo dlaczego to się dzieje. I właśnie dlatego jesteście tutaj.

rejon ściana

Jednak wszystkie te rzeczy nie są nawet tak naprawdę ważne. Te rzeczy są symptomami problemu, który jest znacznie większy, znacznie bardziej skomplikowany. Wszystkie te rzeczy są tylko małymi kropkami na olbrzymim wykresie rzeczy, które poszły strasznie źle.

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy twoim obywatelskim obowiązkiem jest odłożenie na bok kontrolera konsoli, wódy i narkotyków i pomyślenie przez chwilę o świecie. Wielu ludzi nigdy tego nie zrobiło i nie zrobi. I to jest jeden z głównych powodów, dla których jesteśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj.

Nawet teraz łatwiej jest wam się podporządkować. Wiecie, że to wszystko jest idiotyczne. Wiesz, że Ty – jako prawdopodobnie zdrowy i młody osobnik – nie potrzebujesz szczepionki – zwłaszcza nie po to, aby “odzyskać” swoje podstawowe i fundamentalne prawa człowieka, które Ci zabrali. Co więcej, wiesz, że ta szczepionka w ogóle nie pomaga. Mimo to idziesz i dostajesz trzecią dawkę przypominającą, a czwartą weźmiesz tylko po to, żebyś mógł “dalej żyć swoim życiem”.

Ale czym jest to życie? Jak myślisz, dokąd ono doprowadzi? Jak wyobrażasz sobie życie swoje i swoich bliskich za kilka lat? Czy kiedykolwiek w ogóle o tym myślałeś? Prawdopodobnie nie.

Ponieważ ciągle udajecie, że szczepionka pomaga wam “odkupić” dawne życie, torujecie drogę do najbardziej radykalnej i daleko idącej restrukturyzacji naszego społeczeństwa w historii. I to nie na lepsze. Twoje samooszukiwanie się, że możesz siedzieć i czekać aż to się skończy jest zabójcze. Nigdy nie odzyskasz swojego dawnego życia. Ale dlaczego tak jest?

Kiedy spojrzysz na gigantyczną babilońską wieżę, jaką są media społecznościowe, znajdziesz tak wielu ludzi, którzy wierzą, że wiedzą dokładnie, co się dzieje. Oni i tylko oni zrozumieli to wszystko. Oni to wiedzą. Wiedzą, że jest to spisek mający na celu zniszczenie Ameryki. Wiedzą, że ma to na celu zminimalizowanie populacji. Wiedzą, że jest niebezpieczny wirus, który ich zabije. Wiedzą, że rząd nigdy nie zrobiłby im nic złego. Wiedzą, że jesteś niskim człowiekiem za to, że się nie zaszczepiłeś. Wiedzą, że za tym wszystkim stoi Iran/ CIA/ISIS/Trump/Partia Demokratyczna. Wiedzą, wiedzą, wiedzą … a potem idą i umieszczają to na Twitterze.

Więc, czy oni? Czy oni naprawdę wiedzą? A może tylko zakładają? Tak jak Ty cały czas zakładasz rzeczy o ludziach, których nie znasz. A może po prostu próbują wyjaśnić sobie ten nonsens? To jest całkowicie zrozumiałe. Przynajmniej próbują znaleźć odpowiedzi. Ale tu chodzi o to:

Nie doświadczamy “marksistowskiego powstania” w USA – przynajmniej nie w klasycznym sensie.

Nie doświadczamy przerażającej pandemii.

To, czego doświadczamy, to reset monetarny.

Jeśli spojrzycie na ostatnie dwa lata, to jako społeczeństwo byliśmy bardzo roznegliżowani i reagowaliśmy na wszystko, co wchodziło nam w drogę. Możecie spojrzeć na pandemię i powiedzieć, że każdy jej mały krok był reakcją na coś, co zostało na nas rzucone. Jeśli jednak oddalimy się i przyjmiemy inny punkt widzenia, pozwoli nam to działać bardziej inteligentnie i proaktywnie, jak zamierzamy podejść do następnych 8-10 lat. Dlaczego 8 do 10 lat?

Reset monetarny historycznie trwa około sześciu do dziesięciu lat. Jesteśmy w nim teraz około dwóch lat i myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że zakończy się on około 2030 roku. Tak więc, kiedy zadajesz sobie pytanie “Co się kurwa dzieje?” po prostu patrz na wszystko przez pryzmat resetu monetarnego. Patrzcie na wszystkie podkręcone piłki, które nadchodzą na waszą drogę poprzez oportunistyczny szamotaninę w celu ponownego zdefiniowania porządku monetarnego i hierarchii władzy – w tym kto będzie następnym hegemonem. Dzięki temu masz już o wiele lepsze zrozumienie, o co w tym wszystkim chodzi, a to daje ci możliwość bycia proaktywnym i wymyślenia, co zrobić z tą sytuacją. Szczerze mówiąc, jeśli tylko siedzisz tam, czekając aż “pandemia” się skończy, wierząc, że po tym będziesz mógł wrócić do swojego starego życia, a może nawet urządziłeś się z tą “nową normą”, to szybko znajdziesz się w okropnym położeniu.

W 1609 roku Bank of Amsterdam stał się pierwszym bankiem oferującym konta niewymienialne bezpośrednio na monetę, co skutecznie uczyniło go pierwszym bankiem centralnym w historii ludzkości. Ostatecznie upadł, ponieważ zbytnio rozochocił się w swoich nowo odkrytych mocach. Od tego czasu tradycja ta jest kontynuowana, co przejawia się w możliwości dokonywania kradzieży czasu przez ludzi, którzy obracają tymi pieniędzmi, co ostatecznie prowadzi do powstania dwóch cykli.

Każdy wie o cyklu koniunkturalnym, krótkim cyklu, który w zasadzie oznacza po prostu, że jest okres boomu, a potem recesja. Nawet ludzie na postępowej lewicy, nawet młodsi ludzie – nawet notorycznie łatwowierny Gen Z(!)- rozumieją ten cykl koniunkturalny i rozumieją, że jest w nim jakaś nieuczciwość i niesprawiedliwość.

Mniej ludzi jednak ma tendencję do wiedzenia o długim cyklu, który wydaje się trwać około 60 do 80 lat. Długi cykl jest tym, co dzieje się, gdy napędzasz gospodarkę za pomocą drukarki pieniędzy i Ekonomia keynesowska. Oznacza to w zasadzie, że rozbudowujesz gospodarkę i w pewnym momencie nie możesz już zapobiec jej implozji.

Tak więc, to co wydaje się dziać, i co staje się jasne dla niezliczonych wtajemniczonych, to fakt, że system finansowy, który podtrzymuje świat, który pozwala nam na interakcję ze sobą, kruszy się i rozpada. Tak więc zasadniczo ludzie, którzy siedzą na szczycie systemu sterującego długim cyklem, są wzywani do pracy, aby zrobić coś, co jest dość żmudne i kosztowne. Muszą zburzyć obecny długi cykl i uprzedzić kolejny długi cykl za pomocą narracji. Jeśli tego nie zrobią, to następny długi cykl będzie miał charakter emergentny. Oznacza to, że bez ich ingerencji i sterowania straciliby władzę, którą mają nad systemem finansowym. W konsekwencji straciliby całą swoją władzę.

Wrogiem centralnej struktury, takiej jak nasze obecne rządy czy system finansowy, jest swobodne wyłanianie się nowej narracji. Tak więc dla ludzi sterujących długim cyklem, którzy są w zasadzie prywatnymi udziałowcami banków centralnych, tytanami przemysłu i najwyższymi mężami stanu, mają ogromny interes w tym, aby nie dopuścić do tego. Jeśli nie podejmą teraz działań przygotowujących was do nowej narracji, stracą kontrolę, którą mają i nie będą w stanie kierować społeczeństwem w pożądanym przez siebie kierunku.

Gdzie jesteśmy teraz?

Większość ludzi patrzy na historię ludzkości wskazując na wojny lub inne wydarzenia historyczne, aby użyć ich jako bazy, z której następnie wywodzą swoje poglądy i opinie na temat obecnej narracji. Jednak to, co właściwie powinieneś zrobić, to oglądanie historii przez pryzmat długich cykli.

Historia jest punktowana przez resety monetarne. Obecnie znajdujemy się na końcu długiego cyklu i jeśli masz te ramy, o których właśnie mówiliśmy, będziesz oczekiwał, że ludzie, którzy sterują konstrukcją, pojawią się, aby zburzyć obecny i wprowadzić narrację dla następnego.

I co? Co widzisz?

Widzisz Światowe Forum Ekonomiczne – które jest głównym think tankiem wszystkich tych tytanów przemysłu i głów państw, a także wielopokoleniowych rodzin bankowych – pracujące w górę ze swoją Agendą 2030, Wielki Reset narracja przez ostatnie 10 lat. Termin “Wielki Reset” został rozsławiony przez niemieckiego ekonomistę Klausa Schwaba, który jest założycielem i prezesem wykonawczym m.in. Światowego Forum Ekonomicznego. Od pewnego czasu śledzę i dokumentuję pozowanie WEF, banków centralnych i prywatnych firm z sektora technologicznego, takich jak Stripe i ich pomysł na cyfrowy panoptikon prowadzony na cyfrowej walucie banku centralnego i to, co zwróciło moją uwagę, to fakt, że w ciągu ostatnich dwóch lat zaczęli poruszać się niesamowicie pospiesznie. Można więc sądzić, że nie zajmie to nawet tak długo jak opisano wcześniej.

Inną rzeczą, której spodziewasz się zobaczyć, są sygnały rozerwania obecnego długiego cyklu. Jeśli spojrzeć na poprzednie długie cykle, to sposób, w jaki zostały one przerwane, polegał na stworzeniu konfliktu, jakiegoś wydarzenia wywołującego strach lub chaosu na tyle dużego, że ludzie byliby tak pochłonięci swoim strachem i bezpieczeństwem, że można by w zasadzie wydobyć kapitał produkcyjny z ostatnich 60-80 lat za pomocą drukowania pieniędzy. Tak więc nadmuchujesz walutę, zabierasz tyle twardych aktywów, ile tylko możesz, a ludzie byliby tak zaabsorbowani chronieniem się w miejscu i tym całym “Jesteśmy w tym wszyscy razem, przynajmniej przeżyjemy”, że po wszystkim powiedzieliby po prostu “Nie można było nic na to poradzić”. Jeśli patrzysz na WW1 i WW2, ludzie byli po prostu wdzięczni, że są w następnym rozdziale społeczeństwa, bez względu na to, jak to wyglądało.

Ale co jest teraz innego?

Broń nuklearna mocno się rozprzestrzeniła, więc stary model wywoływania chaosu, aby utrzymać ludzi w rozproszeniu, podczas gdy oni wydobywają swoje bogactwo i całkowicie przekształcają społeczeństwo, ponieważ są “jedynymi” ze spójną narracją tego, na czym będzie oparty następny porządek monetarny, już nie działa. Broń jest zbyt silna i zbyt szeroko rozpowszechniona, aby dać im jakąkolwiek możliwość prowadzenia wojny, tak jak to robili 80 lat temu.

I tak, możesz spojrzeć na ostatnie dwa lata, a znajdziesz nowy model burzenia długiego cyklu. Trump, rasa, wokyzm, Covid-19, szczepionki, a teraz Rosja były największymi czynnikami rozpraszającymi i dzielącymi w ciągu ostatnich czterech lat. Struktura władzy używała taktyki dzielenia i podbijania, aby utrzymać ludzi kłócących się między sobą, kiedy tak naprawdę powinni byli zwrócić uwagę na to, co działo się i dzieje wokół nich.

Niektórzy z was mogą teraz argumentować, że społeczeństwo jest tak niesamowicie złożone, a politycy są tak niebotycznie niekompetentni, że nie może być kogoś na czele sterującego tym wszystkim. Jeśli wiesz cokolwiek o złożonych systemach rozproszonych, wiesz, że wszystkie te rzeczy mogą być po prostu zachętami. Również obraz jakiejś osoby będącej pojedynczym super mózgiem stojącym za tym wszystkim nie brzmi zbyt przekonująco. Poza tym, kto to powinien być? Która osoba jest tak niesamowicie potężna, by panować nad wszystkimi na tej planecie? Nie ma takiej osoby, prawda? Racja. Nie ma nikogo za kurtyną. A może jest?

Prawda siedzi – jak zawsze – gdzieś pomiędzy. Kilka banków centralnych rozsianych po całym świecie w mniejszym lub większym stopniu kontroluje społeczeństwo, ponieważ to one mogą dokonywać kradzieży czasu i mogą płacić ludziom pieniędzmi, które drukują. Władza tego rodzaju sprawia, że wierzysz, iż w pewnym sensie wolno ci żyć ponad prawem, i pozwala ci myśleć, że masz prawo decydować o ważnych sprawach dotyczących społeczeństwa.

Rzecz w tym, że tak naprawdę ani nie wiadomo, kim są prywatni właściciele tych banków. Jeśli wiesz cokolwiek o tym, jak działa ekonomia keynesowska, to wiesz, że ma ona silne efekty centralizujące. To znaczy, jeśli miałbym spojrzeć na cokolwiek w miękkie pieniądze społeczeństwo, ma tendencję do monopolu. Każda branża, w której można uchwalić tryby regulacyjne i możliwość zbliżenia się do drukowania pieniędzy ma ten silny efekt centralizujący.

Jest to podstawowa logika, że prywatni właściciele tych banków mają tendencję do mniejszych grup ludzi, którzy chcą pozostać prywatnymi właścicielami mechanizmu drukowania pieniędzy na świecie. Wynikałoby z tego również, że najwięksi mężowie stanu i najwięksi tytani przemysłu również chcieliby pozostać “w klubie”. Niekoniecznie twierdziłbym, że taki “klub” to kabała. Jest to raczej coś w rodzaju wielusetletniego zbioru dobrze poinformowanych rodzin, którym zdarza się posiadać pewne rzeczy i aktywa, które pozwalają im tam pozostać, a następnie są tytani przemysłu i mężowie stanu, którzy chcą być w tym małym klubie. To nie jest jak jakieś tajne stowarzyszenie, to jest bardziej jak jakieś silne bodźce w świecie miękkich pieniędzy. To w zasadzie czołowi spadkobiercy efektu Cantillona, którzy nie chcą być zdetronizowani, a więc pojawiają się w pracy co 60-80 lat, ponieważ ich głównym zadaniem jest monitorowanie i zarządzanie tymi długimi cyklami i resetem monetarnym.

Pozwalają ci iść na wojnę, pozwalają ci mieć konflikty, podczas gdy oni wstrzykują narrację dla następnego długiego cyklu, negocjują, jaka będzie hierarchia monetarna dla następnego rozdziału świata, i pomagają wybrać, kto będzie hegemonem waluty rezerwowej. To właśnie realne bodźce mają naturalny Efekt Cantillona monopolizowania funkcji społeczeństwa, a w tym przypadku funkcją tą jest możliwość drukowania pieniędzy.

Problem z tym wszystkim polega na tym, że jest to dość pracochłonne, aby zarządzać i sterować czymś tak złożonym jak długi cykl. Obecnie mają wszystkie te banki centralne i to, co bardzo prawdopodobnie zobaczymy, to ich usprawnianie i łączenie całego systemu. Nie chcą mieć wszystkich tych banków centralnych. Chcą, aby była to garstka, bardziej skondensowana, łatwiejsza, bardziej zautomatyzowana. Co więcej, chcą uniknąć tak ciężkiej pracy przy zarządzaniu społeczeństwem. I to właśnie widzimy.

Przez ponad 2000 lat – tak długo jak istniało państwo – zawsze próbowało ono wykorzystać krytyczne funkcje bankowości w zakresie kontroli i produktywności poprzez ścisłe z nią partnerstwo. Ten mechanizm ewoluował, ale stojący za nim ludzie z branży, rzemieślnicy, którzy stworzyli keynesowski system bankowy, to ten sam zestaw ludzi. To nie jest obszar rozproszonej, wysokiej konkurencji. Władza jest na zapleczu, ale potem mamy tych graczy z branży, bankierów i polityków, którzy chcą się zbliżyć do tego stołu władzy. To nie jest żadna statyczna kabała czy tajne stowarzyszenie, które próbuje tym sterować. To ludzie zbierający się wokół centralnego kręgosłupa władzy, który w rzeczywistości jest drukiem pieniędzy i mający nadzieję na swój kawałek tortu.

Jednakże, podczas gdy nie jest to wyłącznie kabała, ma pewne jej aspekty, ponieważ jest to monopolistyczny przemysł, który był przekazywany przez pokolenia, ale nie przez szeroki i dobrze znany, publiczny zestaw konkurentów. To nie jest jak Dolina Krzemowa, gdzie miałbyś start-upy próbujące być kolejnymi właścicielami banków centralnych i współpracujące z państwem intymnie.

To jest podstawowe ujęcie w ramy Who? Ale to, jak? jest o wiele ważniejsze.

Jeśli zrozumieliście to wszystko, wtedy moglibyście powiązać wszystko, co widzicie w “świecie klaunów” i jak oni osiągnęliby każdy inny składnik następnego rozdziału. I na szczęście dla nas – i to wydaje się być nowe, ponieważ oni wiedzą, że jesteście pochłonięci strachem, narkotykami i konsumowaniem sportu, porno i programów Netflixa – oni nam to mówią. Nic nie jest za zamkniętymi drzwiami. Możecie ich po prostu posłuchać. Nie musicie wierzyć mi na słowo, możecie po prostu wejść na stronę Światowego Forum Ekonomicznego i przekopać się przez eseje na temat tego, jak będzie musiało wyglądać społeczeństwo, jeśli mamy się wszyscy dogadać i mieć produktywny, pożądany świat.

Więc wszyscy ci ludzie, którzy są preferowanym celem dla teorii spiskowych, wchodzą i tworzą think tank na temat tego, jak chcą, aby następny cykl wyglądał.

Pamiętacie, kiedy wcześniej wspomniałem o terminie “Wielki Reset”? To mogło was zaintrygować. Jednakże, jak tylko zacząłeś googlować, dowiedziałeś się, że jest to najwyraźniej termin używany przez teoretyków spiskowych. Kliknęliście przez kilka artykułów CNN i MSNBC i doszliście do wniosku, że to wszystko to tylko “prawicowy hoax”.

No właśnie, czy jest? Nie. Termin “Wielki Reset” nie ma nic wspólnego z prawicową propagandą czy teoriami spiskowymi. W rzeczywistości Ursula von der Leyen, przewodnicząca Komisji Europejskiej, użyła go niedawno w jednym ze swoich przemówienia dotyczące tego, jak mamy zamiar iść do przodu “po” “pandemii”.

Potrzebujesz więcej dowodów na to, że jest to legitymizowana i globalna narracja?

Tak więc, mówią nam, że jest to ‘Wielki Reset’ i być może chciałbyś wiedzieć “Czym dokładnie jest i dlaczego społeczeństwo to zaakceptuje? Porozmawiajmy o podstawach, które sprawiają, że to akceptujemy. Wydaje się, że są dwa aspekty tego:

Malthusowskie zaklęcia strachu

Ci ludzie z WEF już od dawna siedzą ze swoimi koktajlami martwiąc się o problemy maltuzjańskie, które, najprościej mówiąc, oznaczają, że “jeśli populacja stanie się zbyt duża, to będzie to naprawdę nieszczęśliwe doświadczenie na ziemi, ponieważ ludzkość splugawiła naturę, nie starczy jej dla nas wszystkich, aby żyć, i nie możemy już innowacyjnie się z tego wydostać”.

Z tego maltuzjanizmu wynika wiele rzeczy; na przykład zmiany klimatyczne. Tak więc to, co robili, to zadawanie sobie pytania: “Jak możemy dostać się do umysłów wszystkich i przekonać ich, że ich istnienie jest w pewnym sensie egoistyczne i że powinni być przerażeni tym, jak zachowujemy się jako gatunek?”. Moglibyśmy się teraz zagłębić w temat kłamstwa, jakim jest zmiana klimatu, ale na razie oszczędzam wam szczegółów. Wiedzcie tylko, że zmiany klimatyczne to doskonałe maltuzjańskie zaklęcie strachu. Wprawia ludzi w postawę: “O mój Boże, musimy się drastycznie zmienić jako społeczeństwo. Musimy zatrzymać wszystko.”

Tak więc, kiedy o tym myślicie, możecie natknąć się na wiele rzeczy, które każą wam myśleć, że zbliżamy się do końca Ziemi.

To oczywiste, że klimat się zmienia. Ziemia nie jest statyczna i są cykle, ale kiedy patrzę na dane z satelitów NASA w ciągu ostatnich dziesięcioleci, to naprawdę niewiele się dzieje, co powinno martwić – wybaczcie – was. A kiedy patrzysz na naukowców sponsorowanych przez globalistów i ich dane, szybko dojdziesz do wniosku, że nie tak dawno temu martwili się o epoki lodowcowe, a teraz przerzucili się na globalne ocieplenie i pustynnienie.

Mówiąc wprost, zaklęcie strachu przed zmianami klimatycznymi spowodowanymi przez człowieka nie jest zbyt przekonujące, gdy tylko wyłączysz Fridays For Future i zainstalowanych aktywistów jak Greta Thunberg i faktycznie spojrzysz na twarde dane. Zdolność ludzi, rynków kapitałowych lub innowacji do adaptacji jest znacznie większa niż ci ludzie chcieliby, żebyś myślał.

Jeśli mi nie wierzysz, pamiętasz pierwsze tygodnie Covid-19, kiedy mieliśmy te propagandowe filmy wychodzące z Chin z ludźmi spadającymi na podłogę, pozornie martwymi? Byliście przerażeni? Prawdopodobnie. A jednak jesteście tutaj, i czy kiedykolwiek widzieliście kogoś spadającego na podłogę z powodu Covid-19? Nie.

Pamiętacie, co się działo, gdy Trump doszedł do władzy? ‘Drugi Hitler’, ‘możliwa wojna atomowa’, ‘zagrożenie dla demokracji’. Wszystko to było rzucane dookoła. Czy cokolwiek – cokolwiek! – się wydarzyło? Nie. Proszę bardzo.

Musisz aktywnie filtrować to, co do ciebie dociera, gdy ktoś o maltuzjańskich skłonnościach to rozpowszechnia. Propaganda jest tak rażąco oczywista, ale większość ludzi wciąż daje się nabrać na te wszystkie narracje strachu, jak blokady, maski i szczepionki. Pandemia jest po prostu kolejnym maltuzjańskim zaklęciem strachu. To jest to “O mój Boże, nie jesteśmy wystarczająco centralnie planowani, jesteśmy za duzi i zbyt chaotyczni, i ten wirus będzie naszym końcem, jeśli nie skulimy się pod państwem i nie zreorganizujemy społeczeństwa.”

Tak, macie zmiany klimatyczne, tak macie tę pandemię, ale nigdzie nie jest tak źle, jak chcą, żebyście myśleli.

Elita maltuzjańska”, ludzie, którzy sterują długim cyklem, wiedzieli, że mają szczególnie trudne wyzwanie z tym go wokół z bronią jądrową rozprzestrzenioną tak mocno, że nie mogli zrobić starego i prostego “stworzyć konflikt geopolityczny” i użyć optyki tego do ustanowienia nowej ery sam. Istnienie Internetu również skomplikowało ich przedsięwzięcie. Potencjalnie łatwiej jest ludziom badać rzeczy i rozumieć złożone sprawy. Jednak wciąż niewielu z was to robi, ponieważ jesteście stale zajęci nieistotnymi rozproszeniami, od plotek o celebrytach, przez wiadomości sportowe, po Covid i zdobycie szczepionki, abyście mogli “znów być częścią społeczeństwa”.

Potrzebowali więc nowego podejścia. To, co zrobili, to wyrzucenie kilku rzeczy na zewnątrz i pod ścianę i sprawdzenie, co utknęło, i oczywiście zmiana klimatu utknęła i jest bardzo skuteczna. A pandemia jest strzałem w dziesiątkę. Są absolutnie zachwyceni tym, jak to działa i jestem pewien, że regularnie sikają z podniecenia.

‘Marksistowski Feel-Good-ism’

Stwórz jakiś podział klasowy, narrację ‘uciskany przeciwko uciskającemu’-narracja, i naprawdę karmić się ludzką tendencją, aby chcieć wierzyć, że jest się ofiarą. Coś, co nasze młode pokolenie doprowadziło do perfekcji. Tą strategią można zawładnąć ogromnymi połaciami społeczeństwa.

W Związku Radzieckim, robotnik był przeciwko właścicielom kapitału. Dzisiaj używają ludzi kolorowych przeciwko białej klasie, co znowu nie ma twardych danych na poparcie, ale ponieważ ludzie są zwierzętami emocjonalnymi, kupują to. Wszystkie te rzeczy, jak Krytyczna Teoria Rasowa i wszystkie te naprawdę dziwne i najwyraźniej bardzo uwodzicielskie środowiska akademickie zainfekowały umysły ludzi bardziej niż Covid-19 kiedykolwiek to zrobił.

Rezultatem tego jest to, że ludzie już teraz garną się do zmian. Chcą nowego porządku. Nie trzeba było wyjaśniać tego wszystkiego, o czym właśnie tu mówiliśmy, ponieważ systemowo i nieświadomie zostali podporządkowani przekonaniu, że obecny system zawiódł, że kapitalizm zawiódł i że należy nam się jakaś bardzo potrzebna zmiana.

I nie tylko mamy tych ludzi, mamy też tych, którzy czują, że system znęca się nad nimi psychicznie, podczas gdy tak naprawdę to oni nie robią w swoim życiu nic produktywnego. Ludzie, którzy budują swój charakter na jakimś teście, który zrobili w sieci i używają go jako wymówki, aby pobłażać swoim wadom w oparciu o te wyniki. Mamy więc takich ludzi czepiających się nowego porządku.

Do tego dochodzą ludzie środowiska czepiający się nowego porządku, “Dajcie mi to, czego chcę, dajcie społeczeństwu to, czego potrzebujemy, żeby z tego wyjść, bo jestem tak przerażony waszymi maltuzjańskimi zaklęciami strachu, że muszę robić filmiki na TikTok pokazujące, jak panikuję z powodu zmian klimatycznych.” – a teraz masz pandemików czepiających się “Dajcie mi bezpieczne miejsce, dajcie mi świat, w którym nie muszę żyć w strachu”.

Nawet nie wiedząc wszystkiego o resetach monetarnych i ich taktyce, jeśli patrzycie na ostatnie miesiące, powinno stać się dla was oczywiste, że poruszają się pośpiesznie i rzucają wszystko w waszą stronę naraz. Tak jakby coś było nie w porządku. Mówią wam, żebyście się zaszczepili, a kiedy to zrobicie, nadal musicie nosić maski. Mówią ci, żebyś dostał paszport szczepionkowy, ale po co ci on, skoro szczepionki działają? Dlaczego inni ludzie są problemem dla twojego zdrowia, skoro te szczepionki są skuteczne? Możesz siedzieć tam – zaszczepiony lub nie – i być jak: “Nic z tego nie ma już sensu”.

Ludzie uwielbiają mówić wam, że jest to znak, że ich narracja się kruszy. Niestety, nie jest. Chiny opracowały taktykę tortur społecznych, która uskrzydla ludzi do ich formy autorytaryzmu i jest to dokładnie to, co widzimy, że dzieje się teraz. Zasadniczo chodzi o to, aby ludzie się bali, a następnie dawali im mnóstwo sprzecznych kierunków, aż padną na kolana, błagając o spójność; “Po prostu powiedz mi, jakie są zasady, abym mógł kontynuować swoje życie”.

Możesz znać meme NPC “To jest złe dla naszej demokracji”. Jest to klasyczna technika państwa bezpieczeństwa “dziel i podbijaj”. I to jest w zasadzie wszystko, o co chodzi w polityce. Rozumieją, że demografia ma dwa systemy wartości i mogą tworzyć przeciwnie ukształtowane narracje, aby utrzymać je wściekłe na siebie.

Dorastałem w LA i poznałem wielu ludzi z całego świata ze wszystkich grup wiekowych, więc mogę ci powiedzieć, że wiele osób, które nigdy nie poświęciły czasu na zajęcie się wszystkimi rzeczami, o których obecnie czytasz, autentycznie wierzy w rzeczy takie jak “Inflacja to tylko podatek, od którego bogaci ludzie nie mogą uciec – i to jest sprawiedliwość!” lub myślą, że Putin w jakiś sposób przejmował Stany Zjednoczone przez Trumpa.

Tak więc, media mają ich w swoich chwytach, a oni są gotowi być karmieni łyżką, cokolwiek im się każe. Kiedy już doprowadzisz ich do tego punktu, znacznie łatwiej jest kontrolować to, w co ludzie wierzą i chcą wierzyć. Lubią wierzyć, że to oni ratują nasze demokracje, podczas gdy w rzeczywistości nigdy nie było właściwej demokracji. I to nie jest tak, że ludzie umieszczający te nagłówki wiedzą, że są one idiotyczne, oni również szczerze wierzą w tę narrację. Sami ją podchwycili i zaczęli dalej rozwijać.

I zanim będziecie myśleć: “Ach, to jest lewica. To są liberałowie. Tak, klasyka.” Nie. Niestety, to samo dotyczy konserwatystów. Rozgryźli sposób, aby Donald Trump trafił do serc ludzi, ponieważ czuli, że walczy dla nich, ale jeśli czytasz między wierszami, to kto popychał szczepionki do przodu? Kto w końcu się wycofał i tak naprawdę nic nie zmienił dzięki wyborom? Tak więc ludzie byli powoli zwijani. Wydaje się, że zamiast przewrócić stół nasze obawy, lęki, nasz gniew, nasza pasja zostały rozcieńczone i rozłożone na cztery lata i to jest nadal to, co się dzieje.

Sam Trump jest powodem, dla którego tak wielu ludzi przyjęło eksperymentalną szczepionkę. Nie popełnij błędu dając temu człowiekowi zbyt wiele kredytu. Ale jego błędy nie są tymi, w które media chciały, żebyś uwierzył, że jego błędy są.

Więc to jest How?- to są narzędzia, których używają, aby wstrząsnąć rzeczami i sprawić, by ludzie byli przygotowani i gotowi i naprawdę kibicowali i chcieli i mieli nadzieję na to nowe społeczeństwo, które mają na myśli dla nich.

‘Ustalająca się teraz pandemia może wywołać jeden z tych lęków, które powodują zmiany strukturalne. Wtedy będziemy mogli położyć fundamenty pod rząd światowy, coś, co można osiągnąć znacznie szybciej, niż byłoby to możliwe tylko z powodów ekonomicznych.’Jacques Attali, założyciel i pierwszy prezes Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, 2009 r.

Jedną z głównych rzeczy, które robi Światowe Forum Ekonomiczne, jest prowadzenie ćwiczeń typu tabletop, w których zaczynają od czegoś w rodzaju “Nie, że to się stanie, ale gdyby świat pogrążył się w pandemii, co byśmy zrobili i jak byśmy sobie z tym poradzili i z jakim społeczeństwem byśmy skończyli?”, a następnie otwarcie ogłaszają wszystkie swoje ustalenia i umieszczają je na swojej stronie internetowej, gdzie można teraz przekopać się przez 207 stron archiwów blogów otaczających ten temat. Możesz teraz albo zrobić własne badania, albo po prostu uwierzyć mi, że wszystko co przewidzieli jest dokładnie tym co się dzieje.

Podążając za ich rekordem w 100% przybijania tego, co stanie się dalej z naszym społeczeństwem, zobaczmy, co nadchodzi dalej. Zajrzyjmy krótko na ich blog i-BOOM!- “Ochrona infrastruktury krytycznej przed cyber pandemią“.

Ci sami ludzie, którzy ‘ostrzegali’ przed możliwą pandemią zdrowia, teraz ostrzegają przed nową pandemią z rodzaju awarii komputerowych, która sprawi, że Covid-19 będzie wyglądał jak mała uciążliwość.

Kiedy będziecie się temu przyglądać, zdacie sobie sprawę, że kładli oni podwaliny pod duże zakłócenia. A teraz będziecie powiększać, tak jak uczyliście się tego kilka minut temu, i zapytacie siebie “Dlaczego długi cykl potrzebuje zakłócenia?”. Otóż jest ono po to, żeby się warunkować.

Możecie spojrzeć wstecz na 9/11 i zapytać: “Jaka była różnica między przed i po?” A różnica polegała na tym, że po tym mieliśmy “przepustki ruchowe” między krajami. Więc potrzebowałeś swojego rządowego ID, a do tej pory mają one w sobie chipy komputerowe, i potrzebowałeś ich, aby poruszać się między krajami, twoje dane są przechowywane na serwerach rządowych, biometria stała się rzeczą, musiałeś złożyć pewne dodatkowe dokumenty, aby wjechać do jakiegoś kraju i tak dalej.

Można teraz zapytać: “Jaka jest różnica między przed i po w odniesieniu do Covid-19?”. Cóż, wygląda na to, że wymagacie “przepustek ruchowych”, aby poruszać się w swoim mieście lub miasteczku lub iść do sklepu spożywczego, podróżować między stanami i tak dalej. Tak więc, przepustki ruchowe stają się coraz bardziej wszechobecne, a ty zgodziłeś się na to, ponieważ łatwiej było ci się podporządkować niż stawiać opór. Dziękuję.

Ok, czy już się bawimy? Co zrobi “cyber pandemia”? Cóż, jak widzieliśmy w przypadku Covid-19, tak naprawdę nie muszą robić tak wiele, aby społeczeństwo zrobiło resztę. Zasadniczo wykonaliście ich pracę, unikając ludzi, którzy zadawali pytania, zgadzając się na wszystko, co mówiły władze, poddając się, by w pewnym momencie dostać szczepionkę – zakładam, że nikt z was nie widział większego obrazu. Tak więc, wszystko czego potrzebują, to całkiem małe wydarzenie, a potem społeczeństwo weźmie to stamtąd, a wy będziecie mieli swoje histeryczne śledzenie. Nie trzeba wiele, aby media głównego nurtu podtrzymywały ogień, aż społeczeństwo się rozpadnie.

Nie wiem, co się wydarzy; czy będzie to jakiś masywny Atak Dnia Zerowego, czy też zmowa kolesiów, którym obiecano wieczne monopole w nowym długim cyklu, zdecyduje się na zamknięcie ważnych rzeczy, ale zapowiadają one duże zaburzenie społeczne, które zapoczątkuje nowy histeryczny cykl strachu, w którym ludzie będą zasadniczo domagać się, że musimy zmienić społeczeństwo w jakiś ważny sposób, aby przywrócić zaufanie.

To jest to samo, co robią paszporty szczepionkowe i przepustki ruchowe, aby “przywrócić zaufanie” do wychodzenia z domu. Podejrzewam, że to, co zobaczymy, to to, że chcą, abyś używał tego samego cyfrowego identyfikatora rządowego, który obecnie się pojawia, aby uzyskać dostęp do swoich urządzeń i korzystać z Internetu, ponieważ Internet jest tym, co całkowicie wymknęło się spod kontroli dla rządów.

Ten rodzaj “szczepienia” Internetu jest w zasadzie tylko tym, że potrzebujesz ciągłego pozwolenia państwa w czasie rzeczywistym, aby wykonać cokolwiek robisz online w tych dniach. Nawet coś tak prozaicznego, jak przesłanie na Instagram swoich wczorajszych imprezowych selfies, uruchomi złożony łańcuch zdarzeń, w którym twój cyfrowy identyfikator zostanie sprawdzony, aby zweryfikować, czy to rzeczywiście ty go przesyłasz, czy masz pozwolenie na przesłanie i czy nie przesyłasz czegoś, co mogłoby potencjalnie zaszkodzić porządkowi publicznemu, a po przesłaniu zostanie zapisany na twoim bardzo osobistym blockchainie, gdzie pozostanie nawet wtedy, gdy usuniesz go na serwerach Instagrama. Zasadniczo będziesz potrzebował pozwolenia państwa, aby poruszać się, wchodzić do firm, korzystać z Internetu, komunikować się lub po prostu używać swoich urządzeń, a wszystko, co robisz, będzie przechowywane na wypadek, gdyby potrzebowali go w pewnym momencie.

I to jest to, czego chcą, aby następny długi cykl był o; który ma powiedzieć “Ok, osoba XYZ, masz cyfrowy identyfikator i globalnie rozproszony blockchain przez koalicję państw Wielkiego Resetu, które prowadzą jedną bazę danych globalnych identyfikatorów obywateli i musisz użyć tego, aby autoryzować przeciwko podstawowym rzeczom, które zamierzasz zrobić w swoim życiu. A tutaj jest twój wynik i na podstawie twojego zachowania i tego, jak dobrze podobasz się państwu, określamy, czy nadal wolno ci robić te rzeczy.”

Wszystko to staje się jeszcze dziwniejsze z CBDC (Central Bank Digital Currencies), kiedy twój cyfrowy identyfikator jest związany z twoim portfelem.

W tym momencie chciałbym zatrzymać się na chwilę i zapytać: Czy nadal jest to naprawdę “tylko szczepionka? Albo ‘tylko maska?’ Albo ‘tylko dwa tygodnie na spłaszczenie krzywej?’ I byłoby wspaniale, gdybyście mogli się nad tym przez chwilę zastanowić.

Teraz, tutaj jest zabawna część: oni już mają plan na to wszystko. Wejdź do irlandzko-amerykańskiej firmy świadczącej usługi finansowe Stripe. Robiąc szybki research tej firmy można się dowiedzieć, że jeden z jej założycieli, Patrick Collison, był wspierany przez. indyjski oddział Sequoia Capital , czyli amerykańskiej firmy venture capital, która w zamian za to jest związana z The World Economic Forum.

Stripe jest już m.in. zwijanie obywatel globalny w czasie rzeczywistym KYC (know your customer) , aby zastąpić tradycyjne typy logowania, z którymi inne firmy technologiczne mogłyby się zintegrować. Oznacza to w zasadzie, że w pewnym momencie wejdziesz na Twittera, a on poprosi cię o zalogowanie się za pomocą swojego konta globalnego obywatela.

Większość ludzi będzie tylko patrzeć na te firmy materiały marketingowe mówiąc im, jak niesamowite jest i jak wygodne dla Ciebie i jak bezpieczne w odniesieniu do swoich danych i kradzieży tożsamości, że większość ludzi nie zobaczy implikacji tego: “Och to miłe, nie lubiłem robić haseł cały czas, a poza tym nigdy ich nie pamiętałem i tak”.

To nie jest rząd zmuszający cię do tego, to jest sektor prywatny idący “Hej, rozwijamy ten naprawdę niesamowity produkt, który przywróci zaufanie do naszego biznesu, naszego produktu i zaufania online.” Możesz prawdopodobnie wyobrazić sobie, jak to będzie nie móc się wymeldować na Amazon bez tego, lub nie móc zadzwonić do Ubera bez tego.

Wiele osób, gdy spotka się z takimi rzeczami jak to, natychmiast przejdzie w tryb obronny i powie Ci “Ja tylko próbuję żyć swoim życiem, zostaw mnie z tym w spokoju”. Jedyne, co mogę odpowiedzieć, to “To będzie miało na ciebie wpływ”. I nie jestem tutaj, aby powiedzieć ci, że jesteś skazany na zagładę, lub dlatego, że chcę cię zirytować długimi tekstami lub ukraść czas, którego potrzebujesz, czytając to. Jestem tu po to, by pomóc ci w nawigacji. Ponieważ to się stanie.

To, co przygotowują teraz na następny długi cykl, będzie definiującą narracją na resztę waszego życia. Pamiętajcie o tym, kiedy mówicie: “I tak nic nie mogę zrobić. Nie chcę o tym myśleć.”

Fakt, że przechodzimy przez reset monetarny jest ustalony w kamieniu. Nie ma nic, co można by powiedzieć lub zrobić, aby obalić to wszystko. Nie można tego odepchnąć. To zostało wprawione w ruch i tego pociągu nie da się już zatrzymać. Można jednak wpływać na to, jak społeczeństwo będzie wyglądało za dziesięć lat.

Podsumujmy szybko, do czego zmierzamy:

Jeśli spojrzycie na to z tej perspektywy, że całość tego, co widzieliście przez ostatnie dwa lata i co nadal będziecie widzieć przez następne osiem lat, dotyczy uzurpacji państwa narodowego w cyberprzestrzeni z nowym narodem opartym na cyfrowym ID, gdzie wasze naturalne prawa są wam przyznawane w oparciu o lojalność i w oparciu o granie w fizyczną teorię gier, którą oni dla was tworzą – wtedy prawdopodobnie zdacie sobie sprawę, że nie jest to zbyt ekscytująca przyszłość. Oznacza to, że oni tworzą granice waszego istnienia, a wy się nimi bawicie, co pomaga im określić, czy jesteście dobrymi obywatelami, czy nie, czy wolno wam jechać na Bahamy, czy nie.

Niektórzy z was już grają w tę grę. Ciągłe poddawanie się testom i stanie w kolejce po zastrzyki przypominające to pierwsze oznaki tego, że wpychają was na swoje nowe pole gry.

Jest to bardzo wzniosły i ekscytujący cel dla Malthusian Elite, ponieważ pozwala im uzurpować prawo na papierze, uzurpować państwa narodowe i usprawnić życie mas, aby łatwiej było im kontrolować swoje aktywa, władzę i bogactwo. Często trzeba przypominać ludziom Zachodu, że to brzmi dziwacznie, ale to nie jest nic nowego. Wystarczy spojrzeć na Chiny.

Bawi mnie to, jak ludzie zachodu patrzą na Chiny posiadające cyfrowe ID i oburzają się, że “my na zachodzie nie jesteśmy w stanie wdrożyć tej technologii” i jak bardzo jest to “żenujące”. Chciałbym powiedzieć tym ludziom, że to nie było zawstydzające, ale błogosławieństwo. Prawdopodobnie wkrótce będziecie chcieli wrócić do starego systemu, gdy nowy zostanie właściwie wdrożony.

Kiedy zostaniecie skonfrontowani z faktem, że Chiny to system autorytarny możliwy dzięki cyfrowemu ID powiedzą wam, że “my w naszych ‘zachodnich demokracjach’ poradzimy sobie z tym zupełnie inaczej”, a ja jestem tu po to, by wam powiedzieć: nie, nie poradzimy.

Już ochoczo zgodziliście się na to, że potrzebujecie państwowego pozwolenia, by wejść do sklepu z ubraniami, zjeść obiad czy przemieszczać się między miastami, bo to była “tylko maska”, “tylko test”, “tylko kod QR”. Więc jedyną różnicą w stosunku do Chin jak dotąd jest to, że robiliście to z wolnej woli i w zgodzie z przepisami. Dla mnie nie ma znaczenia, czy uważasz, że szczepionki są “game changerem”, czy wziąłeś je, czy nie. To jest TWOJA osobista decyzja. Ale ważne jest, abyście zrozumieli, co stoi za tym wszystkim i do jakich złowrogich systemów mogą przyczynić się wasze działania.

W Chinach jest całkowicie normalne, że potrzebujesz pozwolenia państwa, aby pójść na zakupy spożywcze lub wejść do Internetu lub w zasadzie po prostu wyprowadzić się z domu i dalej niż do swojej dzielnicy. Mają billboardy, które podkreślają wzorowych obywateli i zawstydzają negatywnych. Życie chińskiego obywatela opiera się na ich społecznym wyniku i istnieją rządowe punkty kontrolne w każdym pojedynczym działaniu, które podejmują.

Na bardziej przygnębiającej stronie: zachodnia telewizja objęła to ostatnio. Zamiast krytycznie kwestionować etykę stojącą za tym systemem, wszystko, co mieli do powiedzenia, to jak niesamowite Chiny zrobiły w umożliwieniu “mniej lub bardziej całkowicie normalnego życia ponownie podczas tej strasznej pandemii”. Na wypadek, gdybyście zastanawiali się, jak poważna jest propaganda dotycząca tego systemu.

Jeśli spojrzeć na to w kategoriach długiego cyklu rzemieślniczego i resetu monetarnego, to co się stało po II wojnie światowej jest to, że autorytarne akademie utworzyły ONZ i WEF, a następnie przystąpiły do składania faszystowskich akademii do komunistycznych akademii i udały się do laboratorium w Chinach – pun intended – gdzie kultywowały tę nową wersję autorytaryzmu, a następnie zdały sobie sprawę, że jest ona bardzo skuteczna. Teraz eksportują to, czego się nauczyli do nas podczas tego resetu monetarnego.

Używają maltuzjańskich zaklęć strachu i “marksistowskich dobrodziejstw” jako klucza do odblokowania drzwi. Sam system nie jest wcale science fiction ani oparty na spiskach, bo dosłownie jest tym, co już dziś mamy w Chinach. Trzeba tylko słuchać tego co mówią i czytać co piszą bo oni to choreografują już od dawna.

‘Nie będziesz posiadał niczego i będziesz szczęśliwy’. – Klaus Schwab

Dlaczego komunizm nie działał w Związku Radzieckim i dlaczego nie działa w Wenezueli? Kluczowym spostrzeżeniem, którego autorytaryści nauczyli się podczas chińskich eksperymentów było to, że kiedy rząd całkowicie przejmuje środki produkcji, bardzo trudno jest prowadzić przemysł lub przedsiębiorstwa. Państwo zazwyczaj ponosi w tym tak spektakularną porażkę, że kończy się po prostu na sprzedaży surowców swojego kraju, aby importować dobra potrzebne swoim obywatelom. To jest droga do ruiny. To po prostu nie działa. Pod koniec dnia, kiedy sprzedajesz to, co posiada twój kraj, półki pozostają puste.

Kiedy spróbowali tego ponownie w Chinach, iterowali jak firma technologiczna. Zobaczyli, że w Niemczech państwo partnerowało tytanom przemysłu, zamiast ich zastępować. Niemcy weszli i powiedzieli: “Hej, jesteście teraz partnerami państwa. Oto ta i ta korzyść, którą macie od teraz, a oto co dostajemy od was w zamian”.

To, co Chiny zrobiły tutaj inaczej, to to, że pozwalają kapitalizmowi, aby powstały przemysły, zakorzeniły się i zaczęły zmieniać społeczeństwo, a kiedy dojdą do pewnej wielkości, idą zapukać do drzwi i mówią: “Gratulacje, jesteś teraz żonaty z państwem”. Kształt autorytaryzmu w Chinach to na back-endzie jakiś rodzaj “high-tech faszyzmu”, czyli państwo jest partnerem dla różnych gałęzi przemysłu, natomiast na froncie jest to “komunizm oparty na punktach społecznych”.

To właśnie miałem na myśli mówiąc, że po 2 wojnie światowej faszyzm został złożony w komunizm, ponieważ jeśli dążysz do posiadania tego na skalę globalną, potrzebujesz trującej pigułki, którą masy zamierzają wziąć – zwłaszcza młode pokolenie. Wymagasz jakiegoś rodzaju “Hej chłopaki, musimy tylko sprawić, żeby to było sprawiedliwe dla wszystkich <3”. To jest naprawdę zniewalająca rzecz, szczególnie dla przeciętnego młodego nie bardzo szeroko wykształconego człowieka by usłyszeć.

Duży wgląd jest, że trzeba pozwolić na dwa tier społeczeństwa. Potrzebujesz warstwy, która jest kapitalistami, którzy dostają się do korzystania ze wszystkich przywilejów życia w skrajnym bogactwie, które nie są po prostu “plebs”. To jest powód, dla którego ludzie tacy jak Mark Zuckerberg czy Larry Fink, a w zasadzie wszystkie te głowy przemysłu i technologii, ślinią się i potykają o siebie nawzajem, ponieważ za kulisami są oni osaczani przez państwo. Obiecano im monopol na zawsze w następnym długim cyklu.

Jak powiedziano wcześniej, państwo jest ożenione z bankowością centralną od 400 lat i oni już korzystali z tego wiecznego monopolu. Ale teraz wygląda na to, że z CBDC w końcu zabezpieczą ten monopol na zawsze. It is done and dusted. A dodatkowo tworzą nowy wieczny monopol z Big Tech. Dlatego widzisz tych tytanów przemysłu szalejących podekscytowanych następnym rozdziałem. Są chętni do tego, ponieważ będą żyć w tym wysokim szczeblu rozkwitu i braku konkurencji. Ludzie, którzy najbardziej lubią autorytaryzm to kolesiowscy kapitaliści, ponieważ bardzo trudno jest konkurować. Bardzo trudno jest tworzyć wartość lub zginąć. Ludzie, którzy cieszą się bogactwem i posiadają niską etykę, nie lubią tego.

I tak jak von der Leyen w tym filmiku, wszystkie te kraje Wielkiego Resetu, wszystkie 180 krajów, są podekscytowane, że importujemy na świat ten rodzaj totalitarnego, zaawansowanego technologicznie systemu chińskiego. W końcu uzurpujemy sobie państwa narodowe, więc nie macie już państw narodowych i w końcu możemy rozwiązać wszystkie te problemy i będzie to scementowane w tym dwupoziomowym społeczeństwie. Tak jak w Chinach.

Jeśli jesteś w top tier w Chinach, pokochasz to. Jest świetnie, gdy jesteś w kwitnącej, wiecznie monopolistycznej części społeczeństwa. A jeśli nie jesteś, to nie jest tak wspaniale. Jest to ogromny ból dla twojej duszy.

I na tym kończymy What the Fuck is actually happening. Gratulacje. Udało ci się.

Source link

Inne artykuły

Rejon w pl1.tv

Witaj, Jest nam bardzo miło poinformować, że w wywiadzie dla Edyty Paradowskiej “Nie pozwolimy, żeby WHO odebrało nam wolność!” naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Nauczycieli dla…

Odpowiedzi