Sponsorzy ?

 • Sponsorzy ?

  Napisane przez Arti67 dnia 11/07/2022 at 09:44

  Chciałem zwrócić uwagę na taki wątek,.Jest coś takiego Kodeks Przejrzystości do którego przystąpiły takie firmy jak Pfizer czy Moderna , są tam dostepne raporty za lata 2015-2021 . Aby nie wylac dzieckja z kąpielą – bo są może i pozytwne rzeczy ! tego nie wiem- to świetnie widać jak działa ten mechanizm. I przy okazji zobaczcie- jak nakręca się “psychologicznie pandemie/plandemie w atmosferze naukowości” na przykładzie aktywności Prof. Agnieszki Szuster-Ciesielskiej. Zobaczue jej wpisy na fb lub gdziekolwiek , I taka ciekawostka , ktos na jej tablicy fb zadał takie pytanie…. cytuje :

  Łukasz Kreczmer

  Witam Pani Agnieszko, mam pytanie czy otrzymuje Pani jakieś korzyści i jeśli tak to jakie w związku z Pani aktywnością w temacie pandemii?

  I jeszcze jedno pytanie – jak Pani myśli jacy ludzie (jakimi cechami muszą się wykazywać?) są zapraszani do mainstream’u?

  Pozdrawiam

  I jej odpowiedź : Prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska

  Nie, nie otrzymuję żadnych korzyści z tytułu mojej działalności społecznej. Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć – nigdy nie pytałam, dlaczego akurat moja osoba jest proszona o wypowiedzi do mediów.

  I zachęcam do przejrzenia tych raportów , kto ma czas ! 😀

  https://www.kodeksprzejrzystosci.pl/raport-przejrzysto%C5%9Bci/

  Arti67 odpowiedział 6 months, 2 tygodnie temu 2 Members · 7 Odpowiedzi
 • 7 Odpowiedzi