Holenderski rząd oskarżony o podążanie za globalistyczną polityką, która doprowadzi do niedoborów żywności

dołącz do rejon media

Autorem są Masooma Haq, Joshua Philipp i Roman Balmakov via The Epoch Times,

Osoby zaznajomione z najnowszymi protestami rolników w Holandii mówią, że klimat holenderskiego rządu azot-polityki redukcji skierowane do rolników, w rzeczywistości mają nikczemny cel. Holenderscy rolnicy widzą w tym wysiłki zmierzające do przejęcia ich ziemi, a eksperci twierdzą, że te polityki klimatyczne są częścią globalnej agendy mającej na celu kontrolę środków produkcji żywności, która, jeśli pozwoli się jej odegrać, zakończy się globalnym kryzysem żywnościowym.

Michael Yon, dziennikarz, który relacjonował wiele ważnych wydarzeń i który obecnie przebywa w Holandii relacjonując protesty rolników, powiedział The Epoch Times, że holenderski rząd nie jest osamotniony w wymierzaniu w swoich rolników, wielu rolników z innych krajów również doświadcza tego samego zagrożenia.

rejon ściana

“Mroczny kult Devos [World Economic Forum] próbuje zniszczyć tych rolników i oczywiście ma to poważne konsekwencje dla bezpieczeństwa, nie tylko dla Holandii, ale dla całej Europy i świata” – powiedział Yon podczas niedawnego wywiadu z Program “Rozdroża” Epoch TV. “Próbują wyłączyć tych rolników z biznesu i próbują skonfiskować ich ziemię”.

Hundreds of Holenderscy rolnicy i wielu kierowców ciężarówek próbuje zwrócić uwagę na proponowaną przez rząd politykę, która, jeśli zostanie wdrożona, skutecznie upośledzi rolników, a wielu z nich zostanie zrujnowanych finansowo. W celu przyciągnięcia uwagi opinii publicznej, holenderscy rolnicy blokują drogi i infrastrukturę, która dystrybuuje ich towary, pozostawiając holenderskie półki sklepowe puste.

Jako dziennikarz, Michael Yon relacjonował wiele ważnych wydarzeń. Obecnie przebywa w Holandii, relacjonując protesty rolników. (Screenshot via The Epoch Times)

“Wielu ludzi nie śledzi, wielu jest i ma tendencję do wysokiego wsparcia rolników, ale wielu po prostu idzie o swoim codziennym życiu, tak jak robią to Amerykanie i Kanadyjczycy i inni” – powiedział Yon.

“Muszą dostać ten wake-up call, jak słuchać, masz zamiar trafić wcześniej lub później; czy wolisz mieć swoje półki puste teraz tylko przez naprawdę krótki czas, lub być pod kciukiem bestii [World Economic Forum] na zawsze,” powiedział.

‘Numer sześć w eksporcie żywności’

W porównaniu do Stanów Zjednoczonych, Holandia jest ułamkiem wielkości, ale rywalizuje z amerykańską produkcją żywności, siedząc na miejscu numer sześć w eksporcie żywności. Holenderscy rolnicy są jednymi z najbardziej kompetentnych i najbardziej wydajnych na świecie, powiedział Yon.

“To są najlepsi rolnicy na świecie. Są warte więcej niż ich gospodarstwa, ponieważ możesz je wziąć i zrobić wspaniałe gospodarstwa w dowolnym miejscu z wiedzą w ich rękach,” dodał.

Wiele krajów m.in. Holandia, Kanada, Niemcy, oraz Sri Lanka realizują podobny program, aby zmniejszyć ilość azotu w środowisku o co najmniej 30 procent. Rolnicy wielu innych krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, nie mogą znaleźć wystarczającej ilości chemicznych nawozów azotowych, aby uprawiać swoje rośliny.

Jeśli rząd wdroży swoją politykę redukcji azotu, holenderscy rolnicy mówią, że większość z nich straci swoje gospodarstwa i środki do życia, a także stworzy masowy brak bezpieczeństwa żywnościowego dla ich kraju i świata.

Gospodarz Epoch TV’s Facts Matter Roman Balmakov relacjonował protesty rolników w Holandii, lipiec 2022. (The Epoch Times)

Holenderscy rolnicy protestują, ponieważ nie mają innego sposobu, aby spróbować uratować swoje gospodarstwa i produkcję żywności w Holandii, powiedział Reindert 30-letni hodowca bydła mlecznego Epoch TV “Fakty mają znaczenie gospodarz Roman Bałmakow.

Jeśli rząd wygra ten konflikt, jego gospodarstwo musiałoby zabić około połowy swoich krów, aby zmniejszyć azot, powiedział Reindert, co uczyniłoby ich biznes finansowo niezrównoważonym.

Ostatecznie, “Oni chcą po prostu usunąć rolników z ziemi”. powiedział Reindert.

Reindert, 30-letni hodowca bydła mlecznego, wziął udział w proteście rolników w Holandii, lipiec 2022. (The Epoch Times)

Większa grupa rolników, z którymi rozmawiał Balmakov, powiedziała, że krajowe media stają po stronie rządu i malują ich protest w złym świetle oraz fałszywie mówią, że rolnicy zatruwają ziemię. Holenderscy farmerzy namawiali Amerykanów do wspierania ich protestu i holenderskich towarów.

Globalistyczna Agenda

Tymczasem Thierry Baudet, holenderski lider parlamentarny w opozycyjnej partii Forum dla Demokracji, powiedział, że holenderski rząd podąża za globalistyczną agendę i zgodził się, że ich cele są złe.

Baudet uważa, że obecna holenderska administracja chce zakończyć holenderskie środki produkcji żywności i suwerenność, aby ludzie byli w pełni zależni od rządu.

“Ludzie rządzący tym krajem realizują scenariusz napisany przez UE, aby zrealizować to, co nazywają wielkim resetem. Chcą nas bardziej uzależnić od międzynarodowych łańcuchów dostaw,” Baudet powiedział podczas niedawnego wywiadu z Epoch TV w programie “Facts Matter.

Unijne wytyczne Natura 2000, które stanowią, że Holandia musi zmniejszyć azot w swoim środowisku jest przestarzały i musi zostać zakończony, Baudet dodał.

Thierry Baudet, holenderski lider parlamentarny w opozycyjnej partii Forum dla Demokracji. (The Epoch Times)

Wytyczne, mówią, że “pewne obszary w Europie zostały wybrane dla zachowania pewnych form roślinności, i tak się składa, że Holandia została wybrana dla ochrony mchu i koniczyny”, powiedział Baudet.

“Prawdziwa agenda, która za tym stoi [Natura 2000] jest to, że chcą mieć kij, którym mogą bić rolników i nie chodzi tylko o ułatwienie ciągłej imigracji”, ale szerszą i “duchową” agendą jest zakończenie związku rolników z ich ziemią i tradycjami, powiedział Baudet.

“Tak naprawdę chodzi tu o wielki reset, masową migrację, ponadnarodowe zarządzanie i dlatego ludzie muszą się zatomizować, muszą stracić związek z ziemią i dlatego uderzają w rolników,” powiedział.

Holenderskie media informacyjne

Holenderskie media informacyjne, które są lojalne wobec rządzącej partii politycznej, złośliwie traktują rolników, mówiąc, że zatruwają oni ziemię azotanami i amoniakiem, powiedział Yon.

Yon porównał demonizację holenderskich rolników i rządową próbę zagarnięcia ziemi do tego, co działo się pod wieloma reżimami totalitarnymi, w tym w Chinach, Kambodży i Rosji.

Joshua Philipp, reporter śledczy i gospodarz programu Epoch TV “Crossroads” program, powiedział, że znalazł niezaprzeczalny trend na dużą skalę w kierunku przejęcia kontroli nad produkcją żywności na całym świecie.

“Powiem teraz absolutnie definitywnie, że jest to agenda. To nie jest naturalny kryzys,” Phillip powiedział swojej publiczności Crossroads w ostatnim odcinku.

Uznany ekspert od nieograniczonych działań wojennych, asymetrycznych działań hybrydowych i ekspert od przewrotu Komunistycznej Partii Chin, Philipp powiedział, że jego badania dotyczące polityki redukcji azotu i trendów w nawozach chemicznych w większości krajów na całym świecie doprowadzą do niedoborów żywności, jak to, co stało się ostatnio w Sri Lance.

Robotnik ciągnie wózek z importowanym ryżem na rynku hurtowym w Colombo, Sri Lanka, niedziela, 26 czerwca, 2022. Lankijczycy znosili miesiącami braki żywności, paliwa i innych artykułów pierwszej potrzeby z powodu kurczących się rezerw walutowych kraju i rosnącego zadłużenia, pogorszonego przez pandemię i inne długoterminowe kłopoty. (AP Photo/Eranga Jayawardena)

Phillip nazwał niepowodzenia w zbiorach i niedobory żywności na Sri Lance, “kanarkiem w kopalni węgla”, ostrzegając świat o tym, co może się skończyć, jeśli nie zmienią kierunku, w jakim ich rządy je prowadzą w zakresie norm redukcji azotu i stosowania nawozów.

Baudet nie jest optymistą co do wpływu rolników na zatrzymanie tej globalistycznej agendy, ale powiedział, że jest szansa, jeśli istnieje prawdziwa solidarność wśród rolników i utrzymują się oni przez kilka dni lub tygodni i odmawiają jakiejkolwiek dystrybucji żywności, to mogą być w stanie obudzić holenderską opinię publiczną, a tym samym zmienić politykę rządu.

“Forsowana jest radykalna agenda, która nazywa się Celami Zrównoważonego Rozwoju, czyli cała histeria klimatyczna, o której naukowo [is] bonkers,” powiedział Baudet.

Globaliści (Światowe Forum Ekonomiczne) wyznaczyli rok 2030 jako rok spełnienia ich celów ekonomicznych i przejęcia władzy, ale Baudet powiedział, że obywatele na całym świecie muszą pracować, aby upewnić się, że ich agenda nie zostanie zrealizowana.

Jeśli spojrzysz na duży obraz, “widzisz ten trend w kierunku biurokratycznej dyktatury, która jest narzucana nam wszystkim, i tylko jeśli się zjednoczymy i jeśli przekroczymy wszystkie te różnice, które dzieliły nas przez tak wiele lat, i będziemy walczyć z tym razem, możemy odnieść sukces, i musimy to zrobić”, powiedział Baudet.

“To pojedyncza najbardziej egzystencjalna walka w historii cywilizacji,” dodał.

Source link

Inne artykuły

Odpowiedzi