KTO JEST WŁAŚCICIELEM TWOJEGO CIAŁA???

dołącz do rejon media

KTO ROŚCI SOBIE PRAWO DO NASZYCH CIAŁ??? CZY ZNACIE FIRMĘ POLTRANSPLANT???

Zgodnie z bandycką ideologią zrównoważonego rozwoju w skandaliczny, ukryty sposób “ktoś” rości sobie prawo DO NASZYCH CIAŁ!!! W domyślny sposób FIRMA POLTRANSPLANT (!!!) ma BEZPRAWNE prawo do użycia naszych tkanek i narządów po naszej śmierci.

Uważam, że ta sprawa została przepchnięta potajemnie, a ma najwyższy priorytet ważności w
zablokowaniu antyludzkiej ideologii.

Obecnie to MY musimy wysłać swoj SPRZECIW, aby po naszej śmierci o dalszych losach naszego ciała zgodnie z naszą wolą decydowała najbliższa rodzina. WysyłajMY swój sprzeciw wobec temu bezprawiu i zainteresujMY się firmą POLTRANSPLANT.

rejon powiadomienia

Ciało jest własnością człowieka i nikt nie ma prawa bez jego wyrażenia woli ruszać!!! Jest to bramą do gigantycznych nadużyć i jednym z pierwszych kroków do napasci na nasze prawa naturalne, własność prywatną, wolność i godność.

W internecie jest dostępny wzór takiego sprzeciwu. Każdy człowiek, szczególnie młody i zdrowy, dla swojego bezpieczeństwa powinna zarejestrować taki sprzeciw, a docelowo powinniśMY firmę POLTRANSPLANT wysłać do piekła, gdzie jest jej miejsce.

Za Justyną Socha:

“BARDZO WAŻNE❗Ten dokument ratuje życie❗Nie czekaj, wydrukuj i wyślij natychmiast, zachowując kopię❗Zanim uśmiercą i ukradną organy Tobie lub Twoim bliskim.

Formularz zgłoszenia do Centralnego Rejestru Sprzeciwów:
https://szpik.info/images/files/CRS/Sprzeciw_CRS.pdf

Zgłoszenie należy wypełnić wyraźnie, długopisem, piórem lub w komputerze podpisać i przesłać na adres: CENTRALNY REJESTR SPRZECIWÓW,
Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne ds. Transplantacji “Poltransplant”
Al. Jerozolimskie 87, 02-001 WARSZAWA.”

Składanie sprzeciwu w odniesieniu do dysponowania NASZYM CIAŁEM jest uwłaczające dodności człowieka, ale tak daleko zabrnęliśmy w świecie bandyckich absurdów. 

NAJWYŻSZY CZAS UZDROWIĆ NASZ PIĘKNY ŚWIAT!!!

 

Inne artykuły

Odpowiedzi