Największy sekret bogaczy XXI wieku

dołącz do rejon media

W jaki sposób dostosowanie blockchain generuje bogactwo dla światowych elit.

Największym sekretem XXI wieku jest to, że komputery kwantowe są wykorzystywane do „sfałszowania” systemu finansowego dla światowej elity, według Dr Winston Wuchiński uciekinier i były główny naukowiec jednego z ściśle tajnych chińskich laboratoriów technicznych.

Dr Wu wyjaśnia: „Nie chodzi o przewidywanie czegokolwiek. Mimo że komputery mogą być do tego wykorzystywane i są do tego wykorzystywane, w przypadku korzystania z krypto, nie przewidują, są tworzenie”.

Tworzenie bogactwa pochodzi z „edycji” łańcuchów bloków kryptowalut. „Najbardziej uwielbiają bawić się Bitcoinem i Ethereum” – powiedział dr Wu. „Społeczeństwo nie ma pojęcia, co się dzieje. To dla nich prasa do drukowania pieniędzy”.

wejdź na rejon

To może wyjaśniać, dlaczego nieregulowane rynki kryptowalut mogły istnieć tak długo.

Rynek kryptograficzny to rynek o wartości 2,5 biliona dolarów z minimalną regulacją. Stany Zjednoczone i Unia Europejska często wskazują na dodatkową presję regulacyjną, ale w rzeczywistości rynki pozostają otwarte dla wszystkich. Ciągłe groźby Chin dotyczące „zakazania” Bitcoina również nie powstrzymały inwestycji w Chinach.

Powodem, dla którego kryptowaluty pozostają „dzikim zachodem” spekulacji finansowych, jest to, że światowe elity, najbogatsze z bogatych, same z niego korzystają. Według dr Wu generowanie bogactwa jest „niezbędne” dla elit, ponieważ omija „tradycyjne drukowanie pieniędzy, które może zdestabilizować ich własne waluty”.

Źródło nadal pracujące w Chinach, w tym samym ściśle tajnym laboratorium, w którym kiedyś pracował dr Wu, nadal przekazuje mu informacje. „Moje źródło jest dla mnie bardzo ważne. Podejmuje wielkie ryzyko, ale zachowuje szczególną ostrożność. Co tydzień wysyła mi raporty, których mogę użyć do wprowadzenia danych do moich własnych komputerów Quantum. Wtedy możemy robić to, co robimy. Jest jednym z powodów, dla których odnosimy sukcesy, a inne grupy, takie jak nasza, zawiodły”.

To źródło powiedziało dr Wu, że „czas jest krótki”, ponieważ w nadchodzących latach nastąpi większy „reset” krypto, a obecne metody edycji łańcucha bloków mogą nie działać. „Musimy edytować teraz i edytować szybko, i zarabiać jak najwięcej pieniędzy”, powiedział niedawno dr Wu źródło.

Celem dr Wu jest użycie komputera kwantowego on nabył edytować łańcuch bloków, tworzyć bogactwo i wykorzystywać je do zwalczania obecnego „skorumpowanego globalnego systemu”. Dr Wu uważa, że ​​„samo kreowanie pieniędzy nie wystarczy, potrzebujemy misji, systemu wierzeń, celu końcowego. Musimy powstrzymać wszystko, co robią”.

Przewidywane pokolenie bogactwa Dr. Wu’s Kropla deszczu DAO wynosi „1,5 miliarda dolarów do połowy 2022 roku”, ale wymaga „starannego doboru osób do udziału”. Podczas próbnych przebiegów i testów dr Wu napotkał problemy związane z bezpieczeństwem. „Odkryliśmy, że monitorują grupy zewnętrzne za pomocą komputerów Quantum. Łatwo jest zatrzymać dla nich te grupy. Jedna grupa w stanie Kalifornia została zamknięta. Inna grupa w Szwajcarii została właśnie zamknięta, nazywamy ją grupą szwajcarską. Ja też jestem monitorowany, ale nadal nie mogą znaleźć miejsca, w którym ukryłem laboratorium i operacje”.

Kroki, aby ukryć komputery Quantum trwał ponad 2 lata, poniósł karę 6 miesięcy więzienia i śmierć — w tym członka rodziny. Dr Wu stwierdza: „Inne grupy po prostu kupiły lub wypożyczyły komputery Quantum, zostawiając ten wielki ślad na papierze, więc łatwo było to wszystko wyśledzić i wyłączyć. Mieli też pewne problemy wśród swoich członków. Wiedzieliśmy, że nie możemy tego zrobić, musieliśmy zrobić coś innego. Znaliśmy przyszłe ofiary. Jest coś we krwi azjatyckiej, zwłaszcza chińskiej, co sprawia, że ​​jesteśmy gotowi do poświęceń. Nie chcę dyskredytować moich europejskich czy amerykańskich przyjaciół, ale oni są niechlujni w egzekucji i ostatecznie zostali zamknięci”.

dr Wu grupa beta testerów użyje podobnych metod, jak inne grupy, które zostały zamknięte, jeśli chodzi o edycję blockchain. Dodaje: „Dobrze radzili sobie z wykorzystaniem istniejących funduszy, co jest kluczowe. Jeśli na przykład zamienimy 1 bitcoin na 20 bitcoinów, a następnie przetworzymy te fundusze, łatwo jest zostać złapanym lub zauważonym, w końcu projekt zostanie ujawniony. Jeśli weźmiemy istniejącego Bitcoina od przypadkowej osoby, wygenerujemy więcej Bitcoinów, nie mogą go śledzić w ten sam sposób, wygląda to naturalnie w łańcuchu.”

Dr Wu powiedział, że kalifornijska grupa „stała się chciwa” i zaczęła ponownie edytować własne, istniejące fundusze, w kółko. „Zamienili 100 000 dolarów na 2,2 miliarda dolarów, ale tak łatwo było ich złapać, ponieważ używali tych samych portfeli”. Wszystkie fundusze zostały skonfiskowane, a grupa „wyjęta” według dr Wu. „To nie dociera do gazet, nie mogą mieć tego w wiadomościach. Nie mogą ujawnić opinii publicznej, że tak łatwo jest używać komputera Quantum do edycji łańcucha bloków. Całkowicie zdestabilizowałoby to ich cenne krypto i zagroziłoby ich własnej prasie drukarskiej.

Inna grupa, w Szwajcarii, również została niedawno zamknięta, a dr Wu im pomaga. „Znałem już tam jedną osobę, byłego naukowca z CERN-u, który uciekł z tego projektu, więc czułem się z nimi komfortowo. Postanowiłem wyciągnąć rękę i pomóc, więc to robię”. Dr Wu powiedział, że grupa wygenerowała „około 180 milionów dolarów, może więcej” dla swoich członków, ale niektórzy z jej członków po prostu chcieli się wzbogacić. „Ich długoterminowa misja nie była jasna i wydaje mi się, że czynnikiem napędzającym stała się chciwość. Kilku członków było złymi jabłkami, byli toksyczni dla całej operacji, a ostatecznie wszyscy przekręcili. My jesteśmy inni.”

Zapytany o własne bezpieczeństwo, dr Wu powiedział: „Należałem do Komunistycznej Partii Chin, przeszedłem szkolenie w zakresie szpiegostwa i kontrwywiadu, przeszedłem wieloletnie szkolenie w zakresie bezpieczeństwa w Internecie. Starannie przygotowałem się na ten moment.” Dr Wu powiedział również, że ma „włącznik umarlaka”, o którym uświadomił swoim wrogom. „Jeśli zostanę aresztowany lub umrę, nastąpi duży spadek informacji. Mam dokumenty pokazujące, w jaki sposób komputery Quantum uzyskują dostęp do innych wymiarów, nie chcą tego. Mamy gotowe Wikileaks, ale mamy znacznie więcej. To ich na tyle zaniepokojone, że na razie się wycofają.

Dr Wu powitał w swoim projekcie nowych beta testerów, zwłaszcza z obu Ameryk i Europy. „Mamy kluczowych ludzi w Azji, ale nigdzie indziej za mało. Nie możemy osiągnąć naszych celów, dopóki ludzie na całym świecie nie zdobędą tego bogactwa, a następnie wykorzystają je do zniszczenia istniejącego skorumpowanego systemu. Zgodnie z naszymi przewidywaniami 1,5 do 3 miliardów dolarów wystarczy, aby zainicjować ich zniszczenie. Będę więc szukał ludzi do przyłączenia się, ludzi, których osobiście sprawdzam i wybieram, ludzi, którzy wezmą pieniądze i będą kontynuować misję”.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź następujące linki:

Witryna Raindrop DAO

Raindrop DAO na Twitterze

Telegram Raindrop DAO

Forum Raindrop DAO

Misja Raindrop DAO

Często zadawane pytania dotyczące DAO Raindrop

Raindrop DAO — Skontaktuj się z nami

Wyniki fazy 1 alfa

Faza 1 testów beta – wprowadzanie na pokład

Źródło

Inne artykuły

Ruszamy z tematem!

Dlaczego “Rejon”? Postawiliśmy sobie ambitne zadanie, a mianowicie udostępnić narzędzia do współpracy, tworzenia i dystrybucji treści. Na początek dodane zostały grupy wojewódzkie. Na grupach jest…

Odpowiedzi