Rejon Info

Działaj na swoim Rejonie, oddolnie z innymi.

Specjalnie dla ciebie, stworzyliśmy platfromę, która pozwala ci na niczym nie ograniczoną komunikację z innymi. Promocję swoich aktywności i działan w swiecie rzeczywistym i online. Aktulanie nie ma dostępnych natrzędzi, aby umożliwić współpracę i  swobodę wypowiedzi. Dlatego warto wypróbować Rejon!

Zapoznaj się z funkcjonalnościami

Tablica aktywności

Tablica na Rejonie to prawdziwy “kombajn” do wymiany informacji. Wszystkie informacje z tobą związane są wyświetlane w jednym miejscu. Tworzone treści mogą być udostępniane dla użytkowników, którzy nie mają konta na Rejonie.

Grupy

Twórz swoje społeczności. Masz do wyboru grupy publiczne, prywatne i ukryte. Użytkownicy mogą otrzmywać powiadomienia o aktywności grupy, rozmawiać na czacie a nawet mieć swoje zamknięte forum.

Dostępność

Rejon jest aplikacją webową, więc działa na wszystkich urządzeniach, mobilnych jak i PC. Oprócz tego jest możliwość pobrania aplikacji Android “RejonAPP” z Play Store, która ułatwia korzystanie z systemu.

Forum

Korzystaj z zaawansowane forum. Dobrze wiemy jak ważne jest forum do współpracy i wymiany informacji. Możesz zakładać swoje tematy i wątki rozmów. Forum jest skonfigurowane razem z grupą, co daje ogromne możliwości.

Dokumenty

W łatwy sposób dziel się ważnymi plikami. Możesz tworzyć specjalne foldery z dokumentami. Inni użytkownicy będą mogli łatwo je pobierać z jednego miejsca.

Czat

Rozmawiaj z innymi w prywatnych rozmowach, grupowych czy innymi członkami grup. Czat pozwala na wymianę plików jak i zdjęć.

Dodatko zaawansowane możliwości platformy

Blog

Twórz własne treści i publikuj je w internecie. Do twojej dyspozycji jest możliwość pisania bloga z opcją udostępniania wszędzie poza platformą. W artykułach możesz dodawać pliki medialne, kategorie, lub taki, przez które możesz archiwizować swoją działalność w profesionalny sposób.

Katalog

Prowadzisz właśną działalność, organizację, lub inny projekt? Spraw by inni się o nim dowiedzieli. Dodaj twoje ogłoszenie w naszym katalogu, inni użytkownicy będą mogli je wyszukać po kategorii, lub lokalizacji.

Wydarzenia

Twórz profesionalne strony z wydarzeniem. Masz możliwość profesionalnej promocji z RSVP, czyli prowadzić rejestrację na swoje wydarzenia! Jest to bardzo dobre i rozbudowane narzędzie.