Rzadki wirus ospy małpiej pojawia się tak, jak “przewidzieli” Gates i WHO – szczepionki “cudownie” gotowe

dołącz do rejon media

Nowa zmieniona umowa Światowej Organizacji Zdrowia ma na celu przyznanie Billowi Gatesowi i Gavi de facto pandemii i nadzoru nad wszystkimi 198 państwami członkowskimi podczas następnej pandemii.

Masz już konto na Rejonie? Jeśli nie, to dołącz do społeczności!

W Europie rośnie niezwykle rzadki wirus ospy małpiej, raporty Dziewięć za wiadomości. W Hiszpanii i Portugalii zgłoszono dziesiątki przypadków, a liczba infekcji w Wielkiej Brytanii wzrosła do siedmiu. Pierwszy przypadek odnotowano również w Stanach Zjednoczonych i Szwecji.

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom wyraziły we wtorek zaniepokojenie niezwykłym wybuchem ospy małp w Wielkiej Brytanii, sugerując, że istnieje tam niewykryta transmisja wirusa i ostrzegając o możliwości rozprzestrzenienia się epidemii poza granice Wielkiej Brytanii.

rejon powiadomienia

Wirusolog Marion Koopmans „zaczyna się martwić” o epidemiach. „Od czasu do czasu widzieliśmy importowane przypadki w przeszłości, ale zwykle nie rozprzestrzeniały się dalej” – powiedziała. „Jednak nowe przypadki zostały odkryte w kilku krajach. To bardzo niezwykłe.

Szczepionka przeciw ospie małp jest gotowa

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nazywa małpi ospę „pojawiającą się chorobą zakaźną”. Jednak wirusolog Marc Van Ranst, który ma „zaniepokojony od lat” o wirusie, zwraca uwagę, że firma Bavarian Nordic ma szczepionka przeciwko zarówno ospie prawdziwej, jak i ospie małp, który został niedawno zatwierdzony przez amerykański urząd ds. narkotyków FDA.

FDA zatwierdził szczepionkę we wrześniu 2019 r.tuż przed koroną. Rząd USA kupił 13 milionów tych szczepionek. Publicysta i prawnik Sietske Bergsma odpowiada: „Rano w gazecie ospa małpy, po południu szczepionka. Kochaj naukę!

Jest jeszcze jedna niezwykła rzecz. Ministrowie zdrowia G7 będą wkrótce szkolić się w Niemczech na temat „niebezpiecznej” epidemii wirusa. Tym razem wirus ospy, starszy brat Monkeypox. „Ale na szczęście FDA jest już gotowa uratować nas za pomocą szczepionki przeciwko ospie”, pisze emerytowany profesor Wouter Keller.

Bill Gates

„Nagle mam déjà vu po ćwiczeniach pandemicznych Wydarzenie 201 w 2019 roku a zaraz potem był koronawirus. Kolejne ćwiczenie pandemiczne już wkrótce. Co oni knują? – pyta artystka i była pielęgniarka Marga Bult.

W listopadzie ubiegłego roku miliarder Bill Gates ostrzegł przed bioterrorem i wezwał światowych przywódców przygotować się na to za pomocą tego, co nazywa „grami z zarazkami” lub ćwiczeniami. Gates powiedział, że rządy powinny być przygotowane na przyszłe pandemie, a szczególnie na ataki terrorystyczne związane z ospą, inwestując miliardy w badania.

Globaliści przejmą kontrolę nad twoimi rządami

Jak niedawno doniesiono w RAIR Foundation USA, nowa zmieniona umowa Światowej Organizacji Zdrowia ma na celu zapewnienie Billowi Gatesowi i Gavi de facto pandemia i nadzór nad wszystkimi 198 państwami członkowskimi w przypadku kolejnej pandemii.

„Przypadkowo” globalistyczny miliarder Bill Gates wezwał wcześniej do militaryzacji i przejęcia systemu opieki zdrowotnej w 2015 roku. New England Journal of Medicine (NEJM) W artykule Gates wezwał globalną, zmilitaryzowaną agencję, która stanie ponad wszystkimi narodami w walce z pandemią. Miał na myśli ścisłą współpracę z NATO. Przepisy bezpieczeństwa narodowego powinny być obchodzone i nadrzędne w stosunku do konstytucji suwerennych państw. Ponadto miliarder wezwał do stworzenia systemów nadzoru i monitorowania. Gates chce, aby Organizacja Narodów Zjednoczonych, kraje G7, NATO i Bank Światowy współpracowały ze sobą w celu wdrożenia jego idealnego zespołu reagowania.

W kwietniu 2015 r. Gates wygłosił Ted Talk, który nazwał, „Następna epidemia? Nie jesteśmy gotowi. Od 5.30 samozwańczy przywódca wyjaśnia swoje pomysły dotyczące użycia wojska do pandemii:

Źródło

Inne artykuły

Odpowiedzi