Szaleństwa ekologicznego świata. Dlaczego zawsze to MY mamy być ci źli?!

dołącz do rejon media

Korzystaj z elektronicznych samochodzów, segreguj śmieci, załóż sweter i ogrzewaj się do 19°, usprawniaj swoje kilometry, spaceruj dla klimatu…

Dlaczego musimy “zawsze być jedynymi” oszczędzającymi dla społeczności, podczas gdy:
– Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Pekinie na sztucznym śniegu.
– We Francji ośrodki narciarskie oświetlają stoki do północy, aby “późno wstający” mogli jeździć na nartach w nocy.
– Lufthansa wykonuje 8000 “pustych” lotów, aby zachować swoje sloty.
– Większość wielkich meczów piłkarskich odbywa się wieczorem pod mega reflektorami, które pochłaniają wszystko!
– 8 nowych i gigantycznych stadionów piłkarskich powołanych do organizacji Mistrzostw Świata w Katarze jest klimatyzowanych ( na pustyni! ).
– Setki ciężarówek jeżdżą, aby przywieźć nam owoce i warzywa z Hiszpanii, podczas gdy produkty regionalne trafiają na śmietnik lub są rozjeżdżane przez buldożery
– Największy statek świata: Wonder of the Seas będzie przewoził 7000 pasażerów, 2300 członków załogi i krążył po morzach.
– Po świecie krąży około 3500 kontenerowców, z których każdy zużywa 28 000 litrów paliwa na 1000 km.
– Miliarderzy oferują sobie podróże kosmiczne w “astronomicznych” warunkach

A tymczasem “W trosce o EKOLOGIĘ” zabronimy jazdy nieco starym samochodem z silnikiem Diesla lub benzynowym ludziom, których nie stać na zmianę samochodu, a którzy muszą go używać, by jeździć do pracy, a pozwolimy x bogaczom toczyć się Ferrari…

Rejon Grupy

Kogo my oszukujemy?

 

Inne artykuły

Odpowiedzi

  1. Ekofaszyzm – to lepiej nazwac jest jak narzędzie do podziału świata , na skrajnie bogatych ,otoczonych technologią i zielona ideologia ( religihny kult ) wyizolowanych pseudoelit – kontra reszta świat – dla nich zasób do wiadomo czego ,i teraz to sie powoli ziszcza. Czasy Apokalipsy ?

  2. W USA , Postępy religii klimatyzmu w USA
    Amerykański Senat uchwalił projekt ustawy o ochronie klimatu, większością zaledwie jednego głosu. Będzie to kosztowało podatników 430 miliardów dolarów. Ustawa reguluje masowe inwestycje w ochronę klimatu, a także w opiekę medyczną. To rzecz jasna projekt zaproponowany przez Demokratów, który zakłada wyższe podatki dla korporacji i dla osób najlepiej zarabiających.

    Senat zagłosował 51-50 za przejściem do dalszych prac legislacyjnych. Republikanie nie pękli, ale zadecydował głos wiceprezydent USA Kamali Harris, która z racji funkcji przewodniczy Senatowi.
    https://nczas.com/2022/08/07/postepy-religii-klimatyzmu-w-usa/