RAZEM ZATRZYMAMY TO SZALEŃSTWO!!!

dołącz do rejon media

RAZEM ZATRZYMAMY TO SZALEŃSTWO!!!

W obronie godności Dzieci z domów dziecka wysyłam pisma do Dyrektorów tych placówek z danymi statystycznymi i badaniami naukowymi, z których jednoznacznie wynika, że szczepienie dzieci na covid-19 jest niczym nieuzasadnione, nieskuteczne i bardzo niebezpieczne. Jeśli ktokolwiek twierdzi inaczej po prostu kłamie.

Zapraszam Cię do działania!!!

Rejon Grupy

PRESJA MA SENS. MILCZENIE JEST ZGODĄ NA ZŁO WYRZĄDZANE DZIECIOM Z DOMÓW DZIECKA.

🔴 PODPISZ PETYCJĘ I UDOSTĘPNIJ JĄ

https://www.petycjeonline.com/stanowczy_sprzeciw_szczepie_dzieci_eksperymentalnymi_preparatami

🔴 WYDRUKUJ PETYCJĘ I ZBIERZ POD NIĄ PODPISY

🔴 WYŚLIJ MAILE I W PREZENCIE DLA DZIECI WYŚLIJ PRZED ŚWIĘTAMI KILKA PISM!!!

KEDYW POZNAŃ zaproponował wzór pisma, który w trochę zmienionej formie jest poniżej.

WYSYŁAMY LISTY DO DOMÓW DZIECKA!!!

Akcję należy przeprowadzić jak najszybciej na obszarze całego kraju. Eksperymenty na Dzieciach są realizowane od 08.12.2022. Liczy się każdy dzień i każdy głos!!!

AKCJAPILNA! Biała księga koronawirusa została przekazana Sądom Apelacyjnym, Okręgowym i Wojskowym w ilości 190, a Sądom Rejonowym w ilości 318. Stan na 26.09.2022 r.

Aż tyle dla Dzieci z domu dziecka,tylko tyle dla Ciebie.

🔴 Skopiuj poniższy tekst do maila lub pisma.

🔴 Uzupełnij brakujące dane.

🔴 Wyślij mail lub wydrukuj pismo i wyślij listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. 

🔴 Adresy DOMÓW DZIECKA znajdziesz w internecie.

tekst pisma:

 

 Warszawa, ……. 2022 r.
 
Dom Dziecka ….
…………………………
…………………………

 

                                                                            WEZWANIA DO OPIEKI NAD DZIEĆMI Z DOMU DZIECKA

 

Polskie Ministerstwo Zdrowia zakupiło ponad 0,5 miliona preparatów genowych  mRNA firmy Pfizer przeciwko COVID-19, dedykowanych dla dzieci w wieku 0,5 do 4 lat. Preparaty te nie są szczepionkami, są preparatami genowym w III fazie badań klinicznych. Polskie władze zapowiedziały, że programem wyszczepiania zostaną w pierwszej kolejności objęte dzieci z domów dziecka. Są to dzieci, które już i tak los potraktował życiem bez ciepła rodzinnego, są to dzieci, które i tak zostały dotknięte najbardziej jak sobie można wyobrazić. Dzieci te mają swoją godność, a ludzie podejmujący za nie czasowo decyzje powinni wykazać się szczególną uważnością i rozwagą.

Dostępne ogólnie są materiały i opracowania naukowe udowadniające niezliczone skutki uboczne tych preparatów, została opracowana biała księga, która została udostępniona władzom sądowniczym, od teraz nie można powołać się na brak wiedzy o szkodliwości preparatów genowych. Każde działanie przeciwko dzieciom jest działaniem świadomym i zamierzonym.

Zwracam się z żądaniem do Państwa  o  nie wyrażenie zgody na przeprowadzanie na dzieciach z domów dziecka eksperymentów medycznych.

Link do petycji, która stanowi też źródło wielu argumentów statystycznych i medycznych na fakt, że preparaty te są dla dzieci absolutnie zbędne, nieskuteczne i niebezpieczne.

https://www.petycjeonline.com/stanowczy_sprzeciw_szczepie_dzieci_eksperymentalnymi_preparatami

Dane z Wielkiej Brytanii wykazują,  że dzieci, które otrzymały tzw. szczepienia są co najmniej 45 razy bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny, a na Covid-19 umierają 137 razy częściej od tych, które preparatu nie przyjęły – (link do oficjalnych danych ONS).

Link do białej księgi i podmiotów, którym została przekazana

https://kasiatarnawa.pl/pobierz-czytaj-e-book-biala-ksiega-pandemii-koronawirusapdf/

 

Dane oficjalne z bazy VAERS (CDC USA) to  32,5 tysiąca zgonów poszczepiennych, gdzie preparat genowy był bezpośrednią przyczyną śmierci. Szacuje się, że jest to około 1% realnych danych.

W Danii (oraz wielu innych krajach europejskich)  zrezygnowano z modyfikacji genowej dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Przyczyną jest FAKT, że dzieci rzadko chorują na COVID. Dyrektor Narodowej Rady Zdrowia przyznaje, że szczepienie dzieci jest błędem.

Prof. Baghdi (światowej sławy wirusolog), zmarły prof. Luc Montagnier (noblista, odkrywca HIV), dr Robert Malone (twórca technologii szepionek mRNA), dr Michael Yeadon (główny naukowiec i wiceprezes Pfizer’a), oni przyznają, że preparat genowy będzie powodował problemy zdrowotne i doprowadzi w efekcie do śmierci. Niedawno przesłuchiwane przez KE dyrektor Pfizera przyznała, że nie badano „szczepionki” na blokowanie transmisji wirusa. 

 

ŻĄDAM należytej kontroli podległych jednostek Sądów Rodzinnych i Opiekuńczych a w szczególności pracy kuratorów sądowych i społecznych i ZABLOKOWANIE możliwości przeprowadzania eksperymentów na dzieciach.

PRZYPOMINAM, że odpowiedzialność ciąży na aparacie wykonawczym tych nieracjonalnych i bezpodstawnych oraz niebezpiecznych zaleceń,  a w przypadku okaleczenia dzieci preparatem modyfikacji genowej, wobec osób które na to zezwoliły nawet milczeniem, zostaną przeprowadzone odpowiednie kroki prawne. Osoby odpowiedzialne za ten proceder nie unikną odpowiedzialności zarówno karnej jak i cywilnej (pokrycie szkód z majątku osobistego, aby sprawiedliwość była dolegliwa). Dla przypomnienia kompleksowe wymienienie odpowiedzialności karnej i cywilnej znajduje się od strony 380 Białej księgi koronawirusa.

Moje żądanie dotyczy ochrony wszystkich dzieci w domach dziecka, nie tylko w przedziale 0,5- 4 lat.

Z poważaniem,

(imię i nazwisko)

 

 

Inne artykuły

Odpowiedzi