WHO planuje utrzymać pandemię przez 10 lat, w razie potrzeby wpychając nowe choroby.

dołącz do rejon media

Globaliści w. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przygotowują się do rozpętania następnej choroby zakaźnej by utrzymać świat pod kontrolą co najmniej do 2030 roku.

Tak twierdzi Marion Koopmans, holenderska wirusolog, która współpracuje z WHO. Przyznała ona podczas wywiadu, że organizacja ma 10-letni plan, mający rzekomo poradzić sobie z obecną pandemią koronawirusa z Wuhan (COVID-19) oraz spodziewaną drugą pandemią. (Powiązane: WHO próbuje przejąć kontrolę nad przyszłymi plandemiami w posunięciu “totalitarnego chwycenia władzy”.)

“To było w 10-letnim planie WHO od jakiegoś czasu”, powiedział Koopmans. “Ten plan mówi, że nastąpi poważny kryzys związany z chorobami zakaźnymi”.

Rejon wydarzenia

“Dlaczego WHO ma 10-letni plan zapowiadający 10 lat pandemii? Skąd mogą wiedzieć?” zapytał David Sorensen w wideo wyszczególniającym dowody na to, że WHO planuje utrzymać pandemię do 2030 roku.

Dla kontekstu, Koopmans jest byłym członkiem pierwszego zespołu WHO, który udał się do Chin, aby zbadać pochodzenie pandemii COVID-19. Została usunięta z grupy po doniesieniach ujawniających jej rozległe powiązania z Komunistyczną Partią Chin.

Niezależny serwis informacyjny the National Pulse ujawnił rolę Koopmansa w naukowej radzie doradczej ds. Centers for Disease Control Guangdong, Chiny.

“Doradzała w budowaniu zdolności laboratoryjnych do wykrywania pojawiających się chorób zakaźnych w tym regionie, a także prowadzi bieżącą współpracę badawczą, próbując rozwikłać pojawienie się i rozprzestrzenianie wirusów poprzez łańcuch produkcji zwierzęcej w tym regionie” – czytamy w podsumowaniu jej pracy z organem zarządzanym przez Chiny.

Bill Gates mocno zaangażowany w planowanie kolejnej pandemii

Bill Gates, który zgromadził m.in. dodatkowe 50 miliardów dolarów w bogactwie po prostu przez dystrybucję szczepionek, jest częścią wysiłku przygotowującego świat do zaakceptowania, że następna pandemia jest w drodze.

Podczas wywiadu z liberalnym komikiem Stephenem Colbertem, Gates przyznał, że będzie “pandemia druga”, gdy świat nie będzie już skłonny iść za ograniczeniami wprowadzonymi dla pandemii COVID-19, którą nazywa “pandemią pierwszą”.

“Większość pracy, którą zamierzamy wykonać, aby być gotowym na pandemię drugą – nazywam ją pandemią pierwszą – większość pracy, którą wykonamy, aby być na nią gotowym, to również rzeczy, które musimy zrobić, aby zminimalizować zagrożenie bioterroryzmem”, powiedział Gates.

W osobnym wywiadzie Gates i jego była żona Melinda przyznali nawet, że kolejna pandemia sprawi, że uwaga ludzi będzie skupiona na rozprzestrzeniającej się chorobie.

“Będziemy musieli przygotować się na następną. To tym razem przyciągnie uwagę” – powiedział. Zarówno on, jak i Melinda uśmiechali się i chichotali przez cały czas, gdy ogłaszali nadejście drugiej pandemii.

Gates przygotowywał się do pandemii już w 2018 roku, kiedy to powiedział, że globalna pandemia jest w drodze i może zmieść nawet 30 milionów ludzi.

“Bill Gates jest w zasadzie właścicielem WHO” – skomentował Sorensen. Dodał, że tysiące lekarzy i naukowców na całym świecie zgadzają się, że pandemia stworzona przez WHO i Gatesa została zaplanowana w celu zwiększenia kontroli globalistów nad światem i zmniejszenia światowej populacji.

Dowiedz się więcej o planach globalistów na. Globalizm.news.

Obejrzyj ten film od Davida Sorensena, jak omawia on 10-letni plan WHO dotyczący trwających chorób zakaźnych od 2020 do 2030 roku.

Ten film można znaleźć na kanale The Prisoner na Brighteon.pl

Źródła obejmują:

Brighteon.com

TheNewAmerican.com

StopWorldControl.com
Source link

Inne artykuły

WHO – UKRYWANE FAKTY.

https://www.naturalnews.com/2022-08-08-everything-who-against-principles-public-health-review.html   ŚWIATOWA  ORGANIZACJA   ZDROWIA  UKRYWANE  FAKTY    W czasie gdy terror medyczny i dyskryminacja ludzi oraz łamanie naturalnych praw człowieka pod pretekstem wykreowanego polityczno-medialnie…

Odpowiedzi