“Zelenski “sprzedał” 17 milionów hektarów ziemi rolnej firmom Monsanto, Dupont i Cargill. Tak… dobrze przeczytałeś… 17 milionów hektarów firmom GM0/chemicznym.

zielenski sprzedal ukraine
dołącz do rejon media

To bardzo źle dla całego świata, ponieważ Ukraina jest 3 największym eksporterem pszenicy i innych zbóż. Nie mówiąc już o ogromnych złożach mineralnych.

Zelenski “sprzedał” 28% całej ukraińskiej ziemi. Zasadniczo z powodu umowy handlowej, aby zapłacić głębokości lMF i worldbank.

Australijski National Review donosi, że trzy wielkie konsorcja transgraniczne z USA kupiły… 17 milionów hektarów ukraińskiej ziemi uprawnej Dla porównania: W całych Włoszech jest 16,7 mln hektarów ziemi rolnej. Okazuje się, że trzy amerykańskie firmy na Ukrainie kupiły więcej cennej ziemi rolnej niż w całych Włoszech.

Rejon wydarzenia

Cała powierzchnia Ukrainy – 600 tys. m2, zabudowana 170 tys. km.

Co to za firmy te Cargill, Dupont i Monsanto? Są oficjalnie własnością jezuitów, z amerykańskim kapitałem. Ich głównymi udziałowcami są amerykańskie Vanguard, BlackRock i Blackstone.

BlackRock 10 mld dolarów fundusze zarządzające aktywami, Vanguard 6 mld dolarów, Blackstone 881 mld dolarów. To są firmy, które tworzą przyszłość cywilizacji. Najwyraźniej więc głód jest już spisany na straty na planecie”.

Inne artykuły

Odpowiedzi